sobota 30. srpna 2014

First time.

Tak jsem tu zas. Rok 2014 a já od roku 2011 zakládám svůj už třetí blog. Vím, je to hodně. Ale myslím, že každému ňákou dobu trvá, než vlastně najde sám sebe. Já teď už konečně, po tolika letech vím, co mě naplňuje a čemu se chci věnovat. A je to právě to, o čem můj blog z největší části bude. A co že to vlastně je? Dámy a pánové, podržte se svých stolů, židlí, notebooků a všeho, co zrovna máte po ruce. Nechte zaznít oslavný zvuk činel a pokud zrovna jíte nebo pijete, neuduste se. Je to totiž fitness. Ano, čtete správně, takový líný prasátko a milovník pizzy jako já, bude psát o cvičení, aha.. Už to bude 9 měsíců, co jsem se začala o cvičení, vhodné stravování a zdravý životní styl vůbec, zajímat. (Ironie je, že svůj první článek píšu v KFC, protože mi doma nejde internet.. :D:D) A den ode dne, mě to naplňuje a baví víc a víc. Mám před sebou větší cíle a zároveň víc zdolaných překážek za sebou.
Nejsem žádnej odborník, ani si na něj nehraju. Všechno co vím, jsem se naučila od mých nejbližších, kteří mě podporují jako nikdy. Pořád jsou věci, kterým nerozumím a mám se ještě dost co učit, ale doufám, že po týhle cestě nepůjdu sama a třeba tu najdu lidi, se stejnými zájmy, které budou moje výlevy zajímat.
Takže buďte trpěliví, držte mi palce, ať to tu zas nevzdam a hlavně mě tu nenechejte psát si sama pro sebe ! :D

Jo a ještě něco. Myslim že si možná klepete na hlavu, co má znamenat ten divnej název. Odpověď je jednoduchá. Prostě Arnold !

4 komentáře:

  1. Nebudes to tu psat pro sebe, jsem tu ja :-*

    OdpovědětVymazat
  2. Super, tak vítej!:)) Jsem nový čtenář a už se těším na nové články!:) Založila jsme si taky blog, tak budu ráda, když se podíváš:))
    http://fitnessholicc.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat